Lõua korrigeerimine

 

Lõuajoon on näo piirkond, millele me ei pööra tavaliselt kuigi palju tähelepanu, kuid mis tegelikult mõjutab suuresti meie välimust ja seda, kuidas me vanaduses välja hakkame nägema. See piirkond asub kummalgi pool lõuga ja määrab 80% ulatuses ära näoovaali kuju. Lõug kui esteetiline piirkond on tõusnud oma olulisuselt samasse kategooriasse põsesarnade, näo keskmise kolmandiku, nina-huule vao ja huultega.

 

Lõua korrigeerimineLõuajoone muutumine

 

Vananemisprotsessiga seotud näo mahu vähenemine ja kudede langemine madalamale lakkamatu raskusjõu mõjul muudavad alalõua kontuure, millel puudub nii vasakult kui ka paremalt lihaseline toestus, mistõttu miski ei takista selles piirkonnas allavajumist. Selle tulemusena kaob selge piirjoon, kujuneb rippnahk ning näoovaal tundub laialivalguv ja laineline.

 

Levinud problem – lõua väiksus ehk alalõua mikrogeenia

 

Lõua väiksus ehk alalõua mikrogeenia on levinud probleem: see on defekt, mis on tingitud luu vähesusest alalõua piirkonnas. Puudulikult arenenud  või viltune lõug rikub igat nägu. Külje pealt on näha ebaselge näoovaal, varajased kortsud ja voldid kaelal ning ebaatraktiivne naeratus. Oma väiksusega rikub see näo proportsioone.

 

Alalõualuu piirkonna lõtv nahk

 

Enamasti on alalõualuu piirkonna lõtv nahk oma olemuselt aastatepikkuste nähtamatute näomuutuste nähtav tulemus. Need muutused on järgmised:

  • madal kollageeni ja elastiini sisaldus, mistõttu nahk kaotab oma elastsuse ja toetuse;
  • nõrgenenud näolihased, mis ei suuda enam hoida nahka ja nahaalust rasva kõrgel omal kohal;
  • mõningate elementide ja hormonaalsete muutuste tõttu luud hõrenevad ja nägu lameneb; põsesarnad kaotavad oma skulptuurse mahu. Selle olulise toestuse kaotanud näostruktuurid vajuvad alla.

 

Lõuapiirkonna korrigeerimine

 

Et saavutada maksimaalset noorendavat toimet, hindavad spetsialistid kohustuslikus korras kogu nägu ealiste muutuste suhtes. Ühe piirkonna korrigeerimine ei anna üldjuhul täielikku tulemust. Keskuses Silkyway lähenetakse noorendamise küsimustele individuaalselt ja kompleksselt. Pakutavate teenuste laias valikus on lõua korrigeerimisel eriline koht.

 

Lõua korrigeerimine täiteainega

 

Lõuakontuuri plastika täidab koe puudujääki lõua piirkonnas, struktureerib nägu ja kõrvaldab rippnaha, kusjuures see kõrvaldus on üks loomulikumaid ning võimaldab järgmist:

   • luua harmoonilised näoproportsioonid;
   • tugevdada kaela ja alalõua vahelist nurka, anda selgust lõuajoonele;
   • pikendada visuaalselt kaela;
   • eemaldada lõualt voldid ja lohud;
   • korrigeerida asümmeetriat.

Geeli mõju kaob lõplikult kaks aastat pärast süsti, seega tuleb siis protseduuri korrata.

 

Täiteaine Radiesse

 

Teil on võimalus oma nahka pinguldada ja taastada endised kontuurid, kasutamata keerulisi kirurgilisi võtteid. Pinguldus-täiteaine Radiesse™ täidab probleemsed piirkonnad ja stimuleerib loomuliku kollageeni teket, mille tulemusel on toimekestus paljudel patsientidel enam kui aasta.

 

 Kui soovite oma lõuga korrigeerida, siis ootame teid konsultatsioonile.